Overzicht ritten

Ritten vanaf:    

A-groep: A18-17 Wakkerzeel

zondag
24
juni
2018
08:15
zondag
24
juni
2018
12:00
Afstand: 102 km
Duur: 03u 30min 00sec
Leider: Tim Van den Heuvel
Chauffeur: Pierre Van den Heuvel
Beschrijving: Redelijk vlakke rit naar Wakkerzeel (Leuven)

Auto kan best om 8h00 rondrijden (via vijverstraat) en wachten aan Jef De Schepper. Fietsers gaan via centrum naar Aspot

START : 8h00 Branst Kerk of 8h15 VREDEDAAL



B-groep: B18-17 Klein Sinaai

zondag
24
juni
2018
08:30
zondag
24
juni
2018
11:45
Afstand: 78 km
Duur: 03u 15min 00sec
Leider: Garry Valkaert
Chauffeur: Garry Valkaert
Beschrijving: Temse - Sinaai - Waasmunster - Sint-Niklaas - Temse - Puurs



A-groep: A18-18 Paal

zondag
1
juli
2018
08:00
zondag
1
juli
2018
12:00
Afstand: 105 km
Duur: 03u 30min 00sec
Leider: Tim Van den Heuvel
Chauffeur: Pierre Van den Heuvel
Beschrijving: Vlakke rit naar de polders tot Paal. Hier en daar kan er eens spieleriemoment zijn. Bij veel wind kan dit een waaierrit worden
VERTREK : 08h00 VREDEDAAL of Kerk van Branst. 8h15 Temse Brug

Na de rit zullen we eerst stoppen aan de Zandstuiver (brandt) om iets te drinken met collega's van de WVC


B-groep: B18-18 Overmere

zondag
1
juli
2018
08:30
zondag
1
juli
2018
11:37
Afstand: 78 km
Duur: 03u 07min 00sec
Leider: Jan De Hertogh
Chauffeur: Jan De Hertogh
Beschrijving: Puurs - Temse - Hamme - Zogge - Zele - Heikant - Donk - Berlare - Wieze - Heizijde - Briel - St- Amands - Puurs


A-groep: A18-19 Vlezembeek

zondag
8
juli
2018
08:00
zondag
8
juli
2018
12:00
Afstand: 97 km
Duur: 03u 30min 00sec
Leider: Johan Brusselmans
Chauffeur: Pierre Van den Heuvel
Beschrijving: Trainingsrit van Johan B met een nieuwe helling combinatie. (hierdoor geen vrijhout)
Vertrek 08h00 VREDEDAAL of Kerk van Branst. Samensmelting aan Garage CEURSTERMONT (Oppuurs) om 08h15


B-groep: B18-19 Nieuw Namen

zondag
8
juli
2018
08:30
zondag
8
juli
2018
11:45
Afstand: 80 km
Duur: 03u 15min 00sec
Leider: Denis Daelemans
Chauffeur: Denis Daelemans
Beschrijving: Temse - Velle - Beveren - Melseledijk - Vliegenstal - Nieuw Namen - Sint-Gillis-Waas - Sint-Niklaas - Temse - Puurs


A-groep: A18-20 Kampenhout

zondag
15
juli
2018
08:00
zondag
15
juli
2018
12:00
Afstand: 100 km
Duur: 03u 30min 00sec
Leider: Tim Van den Heuvel
Chauffeur: Pierre Van den Heuvel
Beschrijving: 


B-groep: B18-20 Meise

zondag
15
juli
2018
08:30
zondag
15
juli
2018
11:45
Afstand: 82 km
Duur: 03u 15min 00sec
Leider: Eric Van den Berge
Chauffeur: Eric Van den Berge
Beschrijving: Puurs - Lippelo - Sint-Jozef - Oksdonk - Nieuwenrode - Grimbergen - Meise - Meuzegem - Steenhuffel - Peizegem - Buggenhout - Opdorp - Oppuurs - Puurs


A-groep: A18-21 Kruibeke

zondag
22
juli
2018
08:00
zondag
22
juli
2018
12:00
Afstand: 90 km
Duur: 03u 30min 00sec
Leider: Tim Van den Heuvel
Chauffeur: Pierre Van den Heuvel
Beschrijving: Vlakke rit van de hand van Tim Desplentere. We rijden zeer prachtige rit niet verder dan Kruibeke-Bazel-Melsele. Trapsgewijze rit met enkele bruggen.
START : 08h00 VREDEDAAL of Kerk van Branst. Of 08h15 Temse Brug


B-groep: B18-21 Waasmunster

zondag
22
juli
2018
08:30
zondag
22
juli
2018
11:45
Afstand: 75 km
Duur: 03u 15min 00sec
Leider: Jan De Hertogh
Chauffeur: Xavier Weymans
Beschrijving: Rit naar de omgeving van Waasmunster onder leiding van Jan De Hertogh


A-groep: A18-22 St Pieters Leeuw

zondag
29
juli
2018
08:00
zondag
29
juli
2018
12:00
Afstand: 105 km
Duur: 03u 30min 00sec
Leider: Tim Desplentere
Chauffeur: Pierre Van den Heuvel
Beschrijving: 


B-groep: B18-22 Mechelen

zondag
29
juli
2018
08:30
zondag
29
juli
2018
11:40
Afstand: 71 km
Duur: 03u 10min 00sec
Leider: Marc De Wachter
Chauffeur: Marc De Wachter
Beschrijving: Wegens werken brug Boom wordt de mooie rit naar Mechelen van Ingrid en Alain een tweede maal gereden.